Diseminacijske aktivnosti projekta PoUči

6. rujna 2018 na stranici Radio Imotskog objavljen je tekst o našim prvim mobilnostima u sklopu prjekta PoUči. Tekst je dostupan na ovoj poveznici.

Opširnija verziji teksta je objavljen i na stranici naše škole i na portalu izdavačke kuće Profil, poveznice su u nastavku.

Tekst sa stranice naše škole.

Tekst na portalu Profila.

Stručni skup Županijskog stručnog vijeća za učitelje informatike

Autor: Alma Šuto, 12. 12. 2018. 12:49

Dana 6. prosinca 2018. s početkom u 16:00 u našoj školi, Osnovnoj školi Zmijavci učiteljica engleskog jezika Ivana Rako Vuksan,  učiteljica informtike i tehničke kulture Alma Šuto i učiteljica francuskog i talijanskog jezika Matea Znaor su održale radionice za učitelje informatike. Na stručnom skupu je bilo i učitelja drugih predmetnih područja, njih ukupno 33.

Teme radionica su:

1. Od ideje do provedbe projekta, Alma Šuto

2. Web alati za suradničke aktivnosti, Matea Znaor

3. Web alati za evaluaciju, Ivana Rako Vuksan

4. Web alati za prezentaciju, Alma Šuto

5. Učenje u online okruženju, Ela Veža

Sudionici radionica su se upisali u e-kolegij Erasmus+ projekta PoUči, te uspješno dobili digitalnu značku.

Javni sati informatike

Autor: Alma Šuto, 3. 12. 2018. 19:47

Učiteljica informatike i tehničke kulture Alma Šuto je nakon stručnog usavršavanja ovog ljeta u Dublinu na temu primjena CLIL metode u nastavi 3. i 5. prosinca 2018. održala dva javna nastavna sata za roditelje učenika 5.a i 5.b razreda.

Evaluacijski upitnik za  roditelje posjetitelje javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

Evaluacijski upitnik za učenike sudionike javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

Stručni skup Županijskog stručnog vijeća za učitelje engleskog jezika

Autor: Alma Šuto, 27. 11. 2018. 08:27

Dana 29. studenog 2018. s početkom u 15:00 u Osnovnoj školi oca Petra Perice u Makarskoj učiteljica engleskog jezika Ivana Rako Vuksan i učiteljica informtike i tehničke kulture Alma Šuto će održati radionice za učitelje engleskog jezika. teme radionica su:

1) Diseminacija projekata Erasmus+ KA1 i KA2
- voditeljica radionice: Ivana Rako Vuksan
2) Multimedija u nastavi – dodavanje titlova kratkom filmu
- voditeljica radionice: Alma Šuto

Evaluacijski upitnik za  učitelje sudionike radionica dostupan je na ovoj poveznici.

Javni sati iz francuskog jezika

Autor: Alma Šuto, 27. 11. 2018. 08:16

Učiteljica francuskog i talijanskog jezika Matea Znaor je nakon stručnog usavršavanja ovog ljeta u Bruxellesu na temu Projektna nastava održala dva javna sata 22. i 27.studenog 2018. Učenici i učiteljica su koristili Edmodo koji je društvena mreža za povezivanje učenika i učitelja i za suradnju u sigurnom okruženju.  Posjećenost javnim satima je bila izvrsna.

Evaluacijski upitnik za  učitelje posjetitelje javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

Evaluacijski upitnik za učenike sudionike javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

Pozivnica za radionicu

Autor: Alma Šuto, 12. 11. 2018. 16:43

Ovim Vas putem pozivamo da se prijavite za  radionicu koja će se održati 6. prosinca 2018. u Osnovnoj školi Zmijavci  s početkom u 16 sati. Adresa mjesta održavanja radionice je Osnovna škola Zmijavci, Dr.Franje Tuđmana 189, Zmijavci.

Cilj radionice je diseminacija našeg projekta PoUči i motiviranje odgojno-obrazovnih djelatnika u pokretanju projekata mobilnosti u svrhu učenja za pojedince (KA1) u okviru programa Erasmus+.

U sklopu ove radionice moći ćete se upoznati s primjerom iz naše prakse od ideje do provedbe Erasmus+ projekta u sklopu Ključne aktivnosti 1 i s web alatima koje svi odgojno-obrazovni djelatnici škola mogu koristiti u svakodnevnom radu i za provedbu projekata.

Program radionice dostupan je ovdje.

Pozivamo Vas da se putem Prijavnog obrasca prijavite za sudjelovanje što prije, a najkasnije do 5. prosinca 2018. do 20:00 sati.

Broj sudionika na radionici je ograničen.

Javni sati engleskog jezika

Autor: Alma Šuto, 16. 10. 2018. 09:39

Učiteljica engleskog jezika Ivana Rako Vuksan je nakon stručnog usavršavanja ovog ljeta u Briselu na temu Korištenje digitalnih alata i pomagala u nastavi 10. i 11.listopada 2018. održala četiri javna nastavna sata. Posjećenost javnim satima je bila izvrsna.

Evaluacijski upitnik za  učitelje posjetitelje javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

Evaluacijski upitnik za učenike sudionike javnog sata dostupan je na ovoj poveznici.

« Siječanj 2019 »