Naši nogometaši prvi
Autor: Ante Karin, 13. 11. 2015.

Na natjecanju učenika osnovnih škola s područja Ispostave Imotski koje se održalo danas u Lovreću naši su nogometaši osvojili prvo mjesto.

Da naši učenici na športskim natjecanjima imaju "običaj" osvajati visoka mjesta više i nije neka posebna novost. Jednostavno, takvi se rezultati ponavljaju iz godine u godinu, bez obzira o kojoj se kategoriji ili vrsti natjecanja radilo.

Isto se dogodilo i ove godine. Na natjecanju u nogometu - kategorija učenika VII. i VIII. razreda koje se održalo u OŠ S.S. Kranjčevića u Lovreću naši su učenici osvojili prvo mjesto pobijedivši u finalu Imoćane, a prethodno, u polufinalu Proložane. I u prvom kolu su bili jako uspješni pobijedivši učenike susjednih Runovića. Ovime je naša ekipa stekla pravo sudjelovanja na višem rangu natjecanja.

Prije nekoliko dana ( 9. studenoga 2015.) je održano natjecanje u malom nogometu u OŠ Proložac za učenike u kategoriji V. i VI. razreda na kojem su naši učenici osvojili drugo mjesto izgubivši u finalu od Imoćana.

Čestitamo našim učenicima i njihovu voditelju, učitelju Nikoli Vučemiloviću.

.