Pokladne svečanosti
Autor: Ante Karin, 19. 2. 2015.

U utorak, 17. veljače, na zadnji dan poklada, u našoj je Školi bilo posebno. Učenici su, zajedno sa svojim učiteljima, na nastavu došli maskirani u likove iz, njima najdražih, bajki, priča, filmova ili legendi koje su ih pratile u njihovu odrastanju.

Po završetku nastave upriličeno je predstavljanje maškara i izbor najuspješnijih maski. Kako ih je zaista bio popriličan broj, povjerenstvo za izbor je bilo u velikim mukama. Morali smo od devet najboljih maski odabrati tri naj naj bolje. Međutim, proglasili smo četiri naj naj naj bolje.

Treću nagradu su podijelili Jakov Lončar iz 3. razreda i Gabrijel Gudelj iz 5.b razreda.

Drugu nagradu je osvojio Marino Gudelj iz 6.a razreda.

Prva nagrada je otišla u ruke Lane vuksan, učenice 6.b razreda.

E, da ne zaboravimo na voditeljice ovogodišnjeg programa. Sve pohvale i njima. Vidimo se i dogodine.

A kako je to izgledalo ove godine u našoj školi možete vidjeti iz dijela fotografija dolje

Malo nam je bilo tijesno, ali se izdržalo.

Djeca iz vrtića i male škole

A i razredna nastava je uložila truda

Treća nagrada

Još jedna treća nagrada