Upisi u srednju školu - potvrde školskih liječnika
Autor: Ante Karin, 26. 6. 2014.

Obavijest tima NISpuSŠ

Ove godine nije potrebno učenicima koji prijavljuju neki od programa koji za upis zahtjeva dostavu liječničke svjedodžbe medicine rada, za samu prijavu tih programa prethodno dostaviti razredniku osnovne škole potvrdu liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija za taj program.

U nastavku pročitajte cijelu obavijest

Poštovana upisna povjerenstva,

zaprimili smo više upita, a i primjetili smo da su u natječajima za upis u pojedinim županijama objavljene netočne informacije u svezi s dostavom potvrda liječnika školske medicine pa vam u svezi s time još jednom naglašavamo:
Kao što ste upoznati kroz videokonferencijske edukacije, ove godine nije potrebno učenicima koji prijavljuju neki od programa koji za upis zahtjeva dostavu liječničke svjedodžbe medicine rada, za samu prijavu tih programa prethodno dostaviti razredniku osnovne škole potvrdu liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija za taj program.

Kao što je više puta naglašavano, učenici će potrebnu dokumentaciju, a koja je uvjet za upis (liječničku svjedodžbu medicine rada ili potvrdu nadležnoga liječnika školske medicine), dostaviti srednjim školama u kojima ostvare pravo upisa nakon objave konačnih ljestvica poretka.

Molimo da o tome informirate svoje učenike i njihove roditelje, a pojedini uredi državne uprave koji su objavili netočne informacije su o tome već informirani te zamoljeni da objave ispravak natječaja.

Zahvaljujemo na suradnji,

Vaš tim NISpuSŠ

============================================================================

Popis ordinacija u kojima se obavlja pregled medicine rada

U nastavku možete vidjeti popis ordinacija medicine rada najbližih mjestu stanovanja naših učenika koje izdaju liječničku svjedodžbu medicine rada.

Ordinacije medicine rada

============================================================================