Održano međuopćinsko natjecanje iz vjeronauka
Autor: Ante Karin, 27. 1. 2014.

Iako su po našim školama u tijeku školska  natjecanja i smotre učenika u ovoj školskoj godini, u petak, 24. siječnja ove godine  održana je i (među)općinska razina natjecanja iz vjeronauka. Naši učenici osvojili prvo mjesto.

U petak, 24. siječnja 2014. godine u Osnovnoj školi Tin Ujević u Krividolu je održano općinsko natjecanje iz vjeronauka - vjeronaučna olimpijada na temu "Vjera i znanost". U natjecanju je sudjelovalo devet od deset osnovnih škola s područja naše ispostave. Kao i prethodnih godina tako je i ove godine naša škola postigla visoki rezultat (351 od 400 bodova) i osvojila je prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje koje će se održati 19. veljače 2014. godine u OŠ Trilj u Trilju. Našu ekipu su, pored voditelja gosp. Ante Kujundžića, sačinjavali učenici Lara Vidak (7.r.), Antonija Šabić (6.r.), Branimir Gudelj (6.r), Iva Vujević (8.r) i kao zamjena Joisipa Babić Šušnjar (6.r).

Drugo mjesto osvojili su učenici iz OŠ Runović, dok je treće mjesto pripalo učenicima iz OŠ Stjepana Radića iz Imotskog.

Pored naših rukometašica koje su suvereno prošle ostale faze natjecanja, a po rezultatima koji nam pristižu, na županijsko natjecanje će ove godine ići i učenici iz informatike i francuskog jezika koji su postigli dovoljan broj bodova na školskom natjecanju. Nadamo se da će se njima pridružiti i učenici iz ostalih predmeta jer se školsko natjecanje iz njih tek treba održati.