NOVA POBJEDA
Autor: Alma Šuto, 3. 3. 2010.

Napetost, a na kraju i velika radost, osjetila se u dvorani OŠ Zmijavci u četvrtak (25.2.'10.)  povodom zonskog natjecanja u stolnom tenisu.

Iako su pojedinačni mečevi polučili izjednačene rezultate, igra u parovima je odlučila pobjednika. Marko Milas i Marijan Šuto, učenici 6. i 7. razreda OŠ Zmijavci, u paru su pobijedili Šerera i Lozića iz Baške Vode.

Predstavnici OŠ Zmijavci (Marko Milas, Marijan i Mate Šuto) nastavljaju svoj put prema vrhu, te im slijedi županijsko natjecanje.

Slike u foto-galeriji!

U početku smo bili pomalo iznenađeni informacijom da će nam jedini protivnik biti OŠ Baška Voda, ali s vremenom smo shvatili i zašto. Vrlo jaki predstavnici te škole koji u svom sastavu imaju i treću djevojčicu u državi  pokazali su zašto nemaju konkurenciju, no ovog puta naišli su na otpor i borbenost.

Napet i težak meč pokazao je pravi sportski duh s obje strane, a prikazane vještine vrijedne su svake pohvale.U ženskoj konkurenciji mečevi između Baške Vode i Aržana završili su pobjedama Baške Vode.

Gosti su pohvalili organizaciju natjecanja do zadnjeg detalja, što je zasluga vodstva škole, a potpora ravnateljice i predmetnog učitelja nagrađena je radošću pobjedničke trojke ove škole.