« Ožujak 2024 »

Nova obavijest roditeljima
Autor: Ante Karin, 13. 3. 2020.

U skladu s najnovijim dopisom Ministarstva znanosti i obrazovanja, od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine neće se održavati nastava u školama već će se izvoditi nastava na daljinu. Naša škola je obavila potrebne pripreme za ovaj oblik nastave, učenici su osposobljeni za praćenje nastave na daljinu, svi djelatnici će biti na svojim radnim mjestima, a sve tehničke probleme rješavat ćemo u što kraćem roku.

Molim pročitajte i nastavak obavijesti.

Poštovani roditelji!

U skladu s najnovijim dopisom Ministarstva znanosti i obrazovanja, od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine neće se održavati nastava u školama već će se izvoditi nastava na daljinu. Naša škola je obavila potrebne pripreme za ovaj oblik nastave, učenici su osposobljeni za praćenje nastave na daljinu, a sve tehničke probleme rješavat ćemo u što kraćem roku.

Svi djelatnici škole će biti na svom radnom mjestu, što znači da će učitelji biti u školi u kojoj izvode nastavu.

Od ponedjeljka, također, na HRT3 započinje emitiranje nastave na daljinu za učenike razredne nastave pod nazivom Škola na trećem, pa vas molimo da osigurate da učenici prate nastavu jer je ona obvezna za svakog učenika i zamjena je za klasičnu nastavu. Termini nastave na HRT3:

za 1. razred – od 8 do 10 sati

za 2. razred – od 10 do 12,30 sati

za 3. razred – od 13 do 16 sati

za 4. razred – od 16 do 19 sati.

Za učenike predmetne nastave nastava će se organizirati preko virtualnih razreda, a raspored  će dobiti putem obavijesti svoga razrednika. Dodatno, na Sportskoj televiziji će se od 8 do 14 sati za ovu grupu učenika emitirati nastavni sadržaji. Nastava će se održavati od 3 do 5 sati dnevno.

Prisutnost učenika na nastavi prati se uz njihove aktivnosti u virtualnom razredu.

Škola će prihvatiti sve učenike čiji roditelji nemaju mogućnost njihova nadzora i koji nemaju drugačijeg načina da budu zbrinuti te će im osigurati praćenje nastave na HRT3 ili sudjelovanje u nastavi na daljinu jer za njih neće biti organizirana nastava.