« Travanj 2024 »

Rezultati naših učenika na natjecanjima
Autor: Ante Karin, 3. 3. 2017.

Ovogodišnja školska natjecanja su u punom jeku, a već pristižu i objedinjeni rezultati učenika iz naše županije. Tako će nas iz informatike na županijskom natjecanju predstavljati Karla Patrlj, iz geografije  Krešimir Gudelj, a iz engleskog jezika Katja Šuto, Lana Vuskan i Ana Todorić (Katja ima najbolji rezultat sa školskog natjecanja u županiji).

9. veljače 2017. godine

Jučer je u našoj školi održano natjecanje iz vjeronauka za Imotski dekanat. U kategoriji osnovnih škola naša je škola osvojila prvo mjesto i plasirala se na županijsko natjecanje s ukupno 321 bodom, što je, po rezultatima pristiglima iz Katehetskog ureda,  drugi rezultat u županiji. Našu kolu su predstavljali Sunčica Dodig, Antonija Gudelj, Krešimir Gudelj i Josip Šušnjar. Drugo mjesto su osvojili učenici iz OŠ Tin Ujević Krivodol (287 bodova), a treći su bili učenici iz OŠ Ivan Leko Proložac (261 bod).

15.2.2017.

Na županijsko natjecanje mladih tehničara iz naše škole su pozvani učenici Antea Matković u kategoriji maketarstvo i modelarstvo, Marija Milas u kategoriji graditeljstvo, te Marko Kasalo i Mirko Buljan u kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina.

20.2.2017.

Danas su pristigli rezultati natjecanja iz kemije. Naša učenica Ana Milas pozvana je na županijsko natjecanje kao učenica s trećim rezultatom u županiji.

Čestitamo svim našim pozvanim učenicima i njihovim mentorima.

3.2. 2017.

Na jučer održanom županijskom natjecanju iz vjeronauka (vjeronaučna olimpijada) naša ekipa je ponovno postigla visoke rezultate plasiravši se na drugo mjesto  s ukupno 90,50% osvojenih bodova. Ovim rezultatom je moguće da će se plasirati i u sljedeći rang natjecanja, no, treba sačekati službene rezultate na razini države pa ćemo, nakon njihove objave, znati više. U svakom slučaju, iskrene čestitke našim učenicima Sunčici Dodig, Antoniji Gudelj, Krešimiru Gudelju, i Josipu Šušnjaru kao i vjeroučiteljici Andrijani Bagarić.

U ovoj vijesti ćemo objavljivati sve informacije za naše učenike koji budu pozvani na županijsko natjecanje, kako budu pristizali od županijskog povjerenstva za natjecanje.